SİZİ ARAYALIM

Hugin Tiger T300 Yeni Nesil Eft Pos Kasa


Fiyatı :


Teyit Al

Hugın Tıger T300 Yeni Nesil Yazarkasa Pos ( Seyyar )

Genel Özellikleri :1-)Sınıfının en ufak ve en hafif Mobil Ödeme Cihazıdır. Sadece 360 Gram (Pil ile Birlikte)2-)Tek elle kullanıma imkân verir. (165 x 80 x 63 mm)3-)Aydınlatmalı tuş takımı vardır.4-)Min. 2600 mAH Güçlü bataryası sayesinde çok uzun süreli stand-by kullanımı.5-)Elektronik Ekü (80 milyon satır kapasitesi) vardır.Yemek Kartları ile Multinet ile çalışmaktadır. Sodexo - Ticket - Metropol Kart ile entegrasyon çalışması devam etmektedir.Bankalar ( Garanti,Akbank,İş Bankası, Halkbank, Vakıf Bankası, Ziraatbank,Kuvetturk,Denizbank,Finansbank,Yapıkredi bankası ile uyumlu çalışmaktadır. Diğer bankalar ile entegrasyon çalışmaları devam etmektedir.)NOT: Yazarkasa alımlarında maliye bildirim ve fatura işlemleri için şahış şirketlerinde T.C kimlik numarası ve vergi dairesi, şirketlerde vergi kimlik numarası ve vergi dairesi girilmesi zorunludur.

 

Eft Pos Kasa Almadan önce Bunları Bilmeniz gerekiyor

  • Yazarkasa alacak olan Şahıs ve Tüzel işletmeler kasa alabilmeleri için muhasebecilerine danışmaları gerekmektedir.

  • Vergi dairesinden belge almanıza gerek yoktur.

  • Kasa sipariş verdikten sonra bizimle iletişime geçip Şahıslar vergi levhanızı ve Kimlik Fotokopinizi Tüzel işletmeler Vergi Levhasını ve İmza Sirküsü İbraz Etmek Zorundadır.

  • Sayfamızdan satın alma işlemi yapan kişi vergi levhası ile aynı olmak zorunda değildir.

  • Tarafımıza sipariş numara ile ibraz etmeniz yeterlidir.

Eft Pos Kasa Alabiliyor musun ?

 

  1. Yazarkasa alacak olan Şahıs ve Tüzel işletmeler kasa almak için sizde internet vergi dairesi sayfasından kendinizde kontrol edebilirsiniz.

  2.  
  3. ilgili link https://ynokc.gib.gov.tr/         https://www.turkiye.gov.tr/gib-internet-vergi-dairesi

Sizi e devlet şifreniz üzerinden sorgulama ekranıda atacaktır TC numaranız yada vergi numaranız ile sizde kontrol edebilirsiniz.

 

Sorguda Kasa, Eft kasa diye geçmez- Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz Diye geçer.