SİZİ ARAYALIM

Hakkımızda

Siz sadece işinize odaklanın.

İşlerinizi kesintisiz bir şekilde yapabilmeniz için tüm bilgisayar ve çevre ürünlerinin bakım ve desteğini uzman personelimizle keyifle ve yorulmadan yapıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin isteklerine istenen kalitede, en ekonomik şekilde, tam zamanında ve her defasında cevap vermek, müşteri memnuniyetinin ölçülerek gerektiğinde sistemin iyileştirilmesine yönelik faaliyetler planlamak, müşterilerimizin gelecekteki beklentileri üzerine odaklanarak ve alanımızda teknolojik gelişmeleri zamanında ve yakından takip etmek suretiyle firmamızın sektörde rekabet payını ve dolayısı ile pazar payını arttırmak, Kalite Yönetim Sistemi'nin sürekli geliştirilmesi, iyileştirilmesi ve etkinliği için azami gayret göstermek kalite politikamızın temelini oluşturur.

 

VİZYONUMUZ;

Kendimizi, müşterilerimize üstün ve kaliteli hizmet vermeye adamış bulunmaktayız. Müşterilerimize gösterdiğimiz ilgi profesyonel, saygılı, çözüm üretmek, yardımcı ve işbirliği içerisindeyiz.

 

MİSYONUMUZ;

Müşterilerimize, teknik destek hizmetlerinin kaliteli, ulusal ve uluslararası standartlar ve mevzuatlar çerçevesinde ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentilerin üstünde sunmaktır.