SİZİ ARAYALIM

EDA56


Fiyatı : 0


Stokta Var

EDA56, Android 11 üzerine kurulmuştur ve bakım sorunlarını en aza indirerek ve uzun vadeli özellik desteği sağlayarak Android 13’e* yükseltilebilir. İşletmelerin ihtiyaçlarına en uygun Android cihazlarını ve hizmetlerini güvenle seçmelerine, dağıtmalarına ve yönetmelerine yardımcı olan Google liderliğindeki bir girişim olan AER (Android Enterprise Recommended) ** kapsamında onaylanmıştır.

Öne çıkan 5,5 inç Gorilla Glass dokunmatik ekran arayüzü ve ergonomik endüstriyel tasarımı, kullanıcı konforunu ve deneyimini büyük ölçüde geliştirmeye yardımcı olur. Hafif ve ince tasarımı, kullanıcıların cihazı tek elle kolayca kullanabilecekleri, ceplerinde taşıyabilecekleri ve tüm gün rahat edebilecekleri anlamına geliyor.

13 megapiksel arka kamera, kullanıcıların kaliteli görüntü dokümantasyonu için yüksek çözünürlüklü görüntüler yakalamasını sağlarken, 5 megapiksel ön kamera kullanıcıların görüntülü iletişim kurmasına olanak tanır.
EDA56, Honeywell’in IH25/IH40 RFID okuyucuları ile kolayca eşleştirilebilir. Kullanıcılar, perakende ve depo envanter takibi gibi uygulamalarda büyük hacimli RFID bilgilerini hızlı bir şekilde yakalayabilir.