SİZİ ARAYALIM

EDA51K


Fiyatı :


Stokta Var

ScanPal™? EDA51K sağlam, artırılmış dayanıklılığıyla tuşlu bir mobil bilgisayardır. (Toz ve su geçirmezlik için IP64 sınıfı sızdırmazlık sertifikası). Belirli bir seviyede toza, suya, düşürmeye, yuvarlanmaya, titremeye, rutubete, sıcaklığa, soğuğa ve hatta statik elektriğe karşı dayanıklıdır.

EDA51K yüksek hızlı işleyişe sahiptir, Qualcomm®? Snapdragon™?1.8 GHz octa-core işlemci performansını kullanır, ve iki tane 3G+32G (standart versiyon) ve 4G+64G (yüksek donanımlı versiyon) olan hafıza seçeneği sunar. Aynı zamanda Android Q sistemiyle gelir, bu da işinizi daha esnek hale getirir ve dahili yatırımınızı korur. Bununla beraber, sahip olduğu güçlü 13-megapixel renkli kamerası ile EDA51K, loş ortamda fotoğraf çekebilir ve hatta hasarlı paketleri bile zahmetsiz bir şekilde okuyabilir.

EDA51K saha operasyonlarında veri girişi sırasındaki verimliliği kayda değer miktarda yükseltmek için 10.6cm (4-inç) sayısal tuş takımı içerir. Mobil bilgisayarın iki yanında da 3 tane tarama butonu bulunur, özellikle hem sağ elini hem de sol elini kullanan insanlar için rahatsızlıktan kaçınmak ve mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır. Çıkarılabilir bataryası tüm bir vardiya boyunca kullanılabilir, bu yüzden iş sırasında şarjının biteceğinden endişelenmeniz gerekmez.