SİZİ ARAYALIM

EDA50


Fiyatı :


Stokta Var

Honeywell ScanPalTM EDA50 kurumsal hibrit mobil cihazı, dört duvar içinde-dışında çalışan ve iş açısından kritik bilgilere yönelik gerçek zamanlı görünürlüğü elde etmesi gereken mobil işçiler için olağanüstü son kullanıcı deneyimi sağlar. Her gün, gün boyunca kullanım için tasarlanan ScanPal EDA50 cihazı, mağaza alanındaki hat satış uzmanlarının, alan hizmetleri personelinin ve işçilerin kritik iş bilgilerine gerçek zamanlı olarak erişmelerine, bilgileri almalarına ve göndermelerine olanak verir.

ScanPal EDA50, ağır hizmet kullanımlarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. İşçiler üstün pil yönetimi, sağlam dokunmatik paneli ve iç ve dış mekânda okunması kolay bir ekran yoluyla tam bir vardiya boyunca yeterli pil ömrüne güvenebilir. Ergonomik tasarım, maksimum kullanım kolaylığı, rahatlık ve cepte taşınabilirliği sağlar.

Sektörde lider bir platform: 1,2 GHz dört çekirdek CPU’ya sahip Qualcomm® SnapdragonTM 410 işlemcisi işe yönelik kritik uygulamalara hızlı erişim sağlar.

Geniş, 12,7 cm (5 inç) Corning Gorilla® kapasitif dokunmatik ekran, iç ve dış mekânda okunabilir ve ıslak ellerle kullanıldığında bile çalışır.