SİZİ ARAYALIM

EC30


Fiyatı :


Stokta Var

EC30 özellikle taşınabilir olarak tasarlanmıştır; küçük, hafif ve dayanıklıdır. Zebra’ya özel 18 yenilikçi Mobility DNA aracı entegrasyon, kurulum ve günlük yönetim kolaylığını yeni bir seviyeye taşır; benzersiz özellikler ve paranızın karşılığını sunar. EC30 kapsamlı ses özelliklerine sahiptir: bir el telsizi ve kablosuz PBX telefonu (opsiyonel) olarak işlev görür. Veri özellikleri arasında metin mesajları ve 1 ve 2 boyutlu barkod okuma yer alır. İş ve envanter yönetimi ve daha fazlasını geliştirmek için özellikler seçerek ve genişleterek, iş alanınızdaki mevcut uygulamalardan yararlanabilirsiniz.

Kullanımı kolay 3 inçlik renkli ekran ürün fiyatını kontrol etmekten mağazadaki envanteri takviye etmeye kadar, personelin günlük görevlerini daha hızlı ve etkili yapmaları için gereken bilgileri görüntülemek üzere en doğru ekranı sağlar. Android anında tanınırlık sağlar. EC30’un kapasitif dokunmatik teknolojisi sayesinde personeliniz uygulamaları tek parmakla kullanabilir, ince eldivenle bile.

1.275 kg.’dan hafif ve sadece 12,7 mm inceliğinde olan EC30 cebe kolayca konabilir, üniformaya, askıya, tabanca kılıfına, kol bandına ve daha fazlasına güvenli ve kolayca takılabilir.