SİZİ ARAYALIM

CT60


Fiyatı :


Stokta Var

Honeywell CT60-DO El Terminali, kritik iş uygulamalarına herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda gerçek zamanlı bağlantıya ve sahada ya da satış ofisinde maksimum çalışma süresi ve verimlilik için oluşturulan yüksek dayanıklılığa sahip uzun ömürlü form faktörü ile hızlı veri yakalama özelliklerine gereksinim duyan işletmeler için tasarlanmıştır. Mobility EdgeTM platformunu temel alan CT60-DO El Terminali, ortak bir donanım ve yazılım platformuna dayanan entegre, tekrarlanabilir ve ölçeklenebilir bir yaklaşım sunar – müşterilerin bugün kurumsal entegrasyon, güvenilirlik, performanstan veya yönetim özelliklerinden ödün vermeden entegrasyon ve esnek teknolojiler ile ilgili kısıtlamalardan kurtulmasını sağlar.

CT60-DO El Terminali, 300 Mbps’ye kadar olan hızlar için LTE- Gelişmiş ve operatör kümeleme özelliğine sahip ilk kurumsal sınıf cihazdır. Daha iyi ağ kapsama alanı, hız, her zaman, her yerde bağlantı ve uzun cihaz ömrü sunar.

Sağlam tasarım yanlışlıkla düşmeye ve devrilmeye karşı dayanıklıdır, yine de rahat, günlük kullanım açısından oldukça ergonomik ve hafiftir. Canlı renklere sahip 118 mm (4,7 inç) Corning® Gorilla® Glass 5 dokunmatik ekran, iç ve dış mekanlarda kolayca okunur ve parmak, eldiven veya ekran kalemi ile birlikte kullanılabilir.