SİZİ ARAYALIM

CT40


Fiyatı :


Stokta Var

El Terminali Android ™ ve Mobility Edge ™ platformu üzerine kurulu olan Dolphin CT40 el terminali işletmelere sorunsuz bir el terminali deneyimi ve iş akışlarını hızlandıran güçlü bir kullanım sunuyor. Özel tasarlanmış, hafif ve pratik Dolphin CT40, Mağazacılık, Perakende, Hafif Depo Uygulamaları, Saha Satış, Saha Servis, Sahadan Veri Toplama, Anket Uygulamaları ,Sahada Pazarlama (Merchandising) uygulamalarında güçlü bir çözüm olarak sunuluyor. E-Ticaret sektöründe yeni gelişen sahada tedarikçiden mal teslimi gibi özel taleplere kolayca yanıt vermektedir.

Honeywell Dolphin CT40 El Terminali son derece hareketli bir iş akışı olan, veriye hızlı ulaşmak isteyen ve sahadan veriyi hızla göndermesi gereken ekipler için tasarlandı. Hafif, ergonomik CT40 çalışan verimliliğini arttırmaya, yorgunluğu en aza indirmeyi amaçlayan şık ve kurumsal sınıf, tam dokunmatik bir el terminalidir.

Yüksek performanslı sekiz çekirdekli işlemcisi, hızlı Wi-Fi ve 4G LTE bağlantısı ile donatılmış olan Dolphin CT40 el terminali tam da ihtiyacınız olan kadarını, tam da ihtiyaç duyduğunuz bütçelerde sunuyor. Dolphin CT40 el terminali gövdesi düşmelere dayanıklı, sağlam bir kasaya ve Corning® Gorilla® Glass 5 kırılması zor bir ekrana sahip olarak üretildi.