SİZİ ARAYALIM

CN75 / CN75E


Fiyatı :


Stokta Var

Honeywell CN75 ve CN75e mobil bilgisayarlar, değişen kurumsal işletme taleplerini karşılamak için tek bir cihazda Windows® veya Android ™ işletim sistemi seçeneği sunarak müşterilerin talep ettiği çok yönlülüğü sağlar. Tasarım, 2 GB RAM ve 16 GB Flash özellikli 1.5 GHz çift çekirdekli, çok motorlu bir işlemci ile güçlendirilmiştir ve gelecekteki en yüksek prova kapasitesini sunar.

Kompakt bir form faktöründe güç ve performansa ihtiyaç duyan mobil saha servis çalışanları için özel olarak tasarlanan Honeywell CN75 mobil bilgisayar, benzersiz çok yönlülük sağlarken sağlamlık, görev döngüsü ve ergonomi arasında mükemmel bir denge sunar. CN75e cihazı aynı güç dolu bilgi işlem teknolojisini sunar, ancak daha büyük bir tuş takımı tasarımıyla işçilerin eldiven giyebileceği veya daha fazla veri girişi yoğun uygulamalara sahip olabileceği dağıtım ortamları için idealdir.

CN75 ve CN75e mobil bilgisayarlar, tam çalışma vardiyası için yeterli güç sağlayan, ölü pilleri ve çalışmama süresini ortadan kaldıran akıllı pil teknolojisi ile benzersiz güvenilirlik sunar. CN75 ve CN75e mobil bilgisayarlar, düşük ışıklı tarama ortamlarında bile hızlı ve doğru barkod tarama özellikleri sağlayan yüksek performanslı bir görüntüleyici ile donatılmıştır ve tarama yoğun uygulamalarda maliyetli gecikmeleri ortadan kaldırmak için benzersiz hareket toleransı sağlar.

 

SEKTÖRLER

Saha Mobil Çözümleri, Taşımacılık

 

KULLANIM ALANLARI

Saha Hizmetleri, Nakliye/Teslimat