SİZİ ARAYALIM

CN51


Fiyatı :


Stokta Var

Honeywell CN51 El Terminali, gelecekte de en yüksek kullanım kapasitesini sağlamak üzere tek bir cihazda Windows® veya Android™ işletim sistemlerini seçme olanağının yanı sıra güç kaynaklı 1.5 GHz çift çekirdekli, çok motorlu işlemci, 1 GB RAM ve 16 GB Flaş ile eşsiz çok yönlülük sunmaktadır.

Üstün bir kullanıcı deneyimi için tasarlanmış olan CN51 terminalinin büyük, çok dokunuşlu, dış mekanda okunabilir ekranı, daha az kaydırma ve daha büyük üretkenlikle uygulamaları görüntülemek için daha fazla olanağın yanı sıra imzaları yakalamak için daha geniş alan sağlar. Ayrıca en yeni akıllı pil teknolojisi ile donatılmış olup, tam mesai boyunca dayanacak kadar güç sağlar ve yedek pil masrafını azaltır.

CN51 terminali, taramanın yoğun olduğu uygulamalar sırasında maliyetli gecikmeleri ve kullanıcının yaşayabileceği sıkıntıları ortadan kaldırmak için eşsiz hareket toleransı ile az ışıklı tarama ortamlarında dahi hızlı ve doğru barkod tarama özellikleri sağlayan yüksek performanslı bir görüntüleyici ile donatılmıştır.

 

SEKTÖRLER

Saha Mobil Çözümleri, Perakende

KULLANIM ALANLARI

Saha Satışı, Saha Hizmetleri